Најишчекиванији спортски и друштвени догађај године "Red Rull Show Run" почео је данас у Београду.



Шампионски болид Себастијана Фетела "РБ7" вожен је улицама Београда, а сензационални аутомобилистички спектакл употпунио је "дрифт шоу" и мотоциклистички "stunt ride".



Главне звезде догађаја су шампион Формуле 1 Дејвид Култард, Red Bull Driftbrothers и Арунас Гибијежи, специјалиста за "stunt ride".



Први пут након 1939. године, када се у Београду одржао Гран-при, тада највећи аутомобилски догађај у свету, сви присутни су могли да доживе спортски аудио-визуелни спектакл сирове снаге "Red Bull Racing" болида Формуле 1.



Београд је овог поподнева ужива у "Red Bull" спекталу који предводи бивши возач Формуле 1 Дејвид Култард.



Шкот је на стазу од Студентског парка, преко Трга Републике, до Теразија изашао уз громогласан аплауз, а потом га је у потпуности оправдао оним што је показао.



Присутни гледаоци су, упркос киши, били одушевљени В8 мотором са 750 коњских снага.





Извор: Alo.rs




https://pogled.me/medojevic-trazio-sam-da-reformisem-sektor-bezbjednosti-a-abazovic-poziciju-s-koje-ce-da-upravlja/