Организатори су продали 1,8 милиона улазница за овогодишње Свјетско фудбалско првенство у Катару, саопштила је данас Међународна федерација фудбалских асоцијација





Нови круг продаје улазница почиње 05. јула и траје до 16. августа.



Постоји специјална категорија улазница које су доступне само за становнике земље домаћина, а навијачи из Катара су до сада и купили највише улазница, наводи Фифа.



Организација истиче је да је, поред Катара, највише улазница купљено у Канади, Енглеској, Француској, Њемачкој, Индији, Саудијској Арабији, Шпанији, Уједињеним Арапским Емиратима и САД.



Фифа очекује да ће бити продато укупно три милиона улазница током такмичења које траје 28 дана, а почиње 21. новембра, рекао је њен портпарол.



Квалификације за Свјетско првенство су завршене и попуњена су сва 32 мјеста за репрезентације које ће учествовати.




https://pogled.me/novak-se-pobunio-protiv-americkih-vlasti-ne-vidim-medicinsku-ni-politicku-logiku/