Барса у великој кризи, Куманови сати су одбројани

printscreen

Фудбалери Атлетика побиједили су у Мадриду екипу Барселоне са 2:0 у дербију осмог кола шпанске Примере.

printscreen

Поново је Барса дјеловала безидејно, овога пута без Роналда Кумана на клупи пошто је морао да одради суспензију.

Атлетико је своју шансу чекао након грешке ривала, а такав приступ донео им је и сјајну контру у 23. минуту када је Томас Лемар након додавања Суареза прикуцао лопту у мрежу Тер Штегена.

У 44. минуту слична ситуација, овога пута асистент је био Француз, а егзекутор против свог бившег клуба Луис Суарез.

Друго полувреме било је класично „затварање“ утакмице од стране Дијега Симеонеа, Атлетико није имао никаквих проблема да неутралише покушаје Каталонаца, па је на крају заслужено славио.