Inter srušio Barsu, pobjede Liverpula i Napolija, sjajni Klub Briž!

Večeras su odigrani mečevi 3. kola Lige šampiona u grupama A, B, C i D

U grupi A Liverpul je na svom Enfildu nadigrao Glazgov Rendžers 2:0 golovima Arnolda u sedmom i Salaha u 52. minutu.

U toj grupi Ajaks je doživio debakl na svom terenu od Napolija čak 6:1. Vodili su domaći golom Kudusa u devetom minutu, a onda su za Napoli pogađali – dva puta Raspadori u 18. i 47, Di Lorenco u 34, Zjelinski u 45, Kvarackelija u 63. i Simeone u 81. minutu.

Tabela: Napoli 9, Liverpul 6, Ajaks 3, Rendžers 0.

U grupi B do još jedne velike pobjede došao je Klub Briž koji je pred svojim navijačima nadigrao Atletiko Madrid našeg Stefana Savića sa 2:0 golovima Sovea u 36. i Đudle u 62. minutu. Porto je pred svojim navijačima golovima Zaidua u 70. i Galena u 87 savladao Bajer iz Leverkuzena sa 2:0.

Tabela: Klub Briž 9, Bajer 3, Porto 3, Atletiko Madrid.

Što se tiče grupe C, Inter je u derbiju večeri na svojoj „Đuzepe Meaci“ nadigrao Barselonu sa 1:0. Pogodak za „Neroazure“ postigao je Hakan Čalhanoglu u nadoknadi prvog poluvremena. U istoj grupi Bajern je ranije večeras u Minhenu bio bolji do Viktorije iz Plzenja 5:0.

Tabela: Bajern 9, Barselona 3, Inter 3, Plzenj 0.

Konačno, u grupi D Marsej je ranije večeras na svom terenu nadigrao Sporting 4:1, dok je meč između Ajntrahta i Totenhema u Frankfurtu završen 0:0.

Tabela: Sporting 6, Totenhem 4, Ajntraht 4, Marsej 3.