Јунајтед потопио „жуту подморницу“, Бенфика понизила Барселону

Синоћ су се одиграле утакмице другог кола Лиге шампиона у групама Е,Ф, Г и Х.

youtube/printscreen

Манчестер јунајтед је после преокрета побиједио Виљареал (2:1) у мечу групе Ф.

Боље је Виљареал ушао у овај меч, констатно је нападао, што је уродило плодом у 53. минуту када је прецизан био Алкасер.

Ипак, успјели играчи Манчестер да се врате у игру. Прво је био прецизан Тељес у 60. минуту, а затим је у судијском надокнади Кристијано Роналдо „ђаволима“ донио тријумф.

У дербију кола Јувентус је на домаћем терену савладао Челси (1:0), једини гол на утакмици постигао је Кијеза на самом старту првог полувремена.

У мечу Е групе Бајерм Минхен је савладао Динамо Кијев резултатом 5:0. Три гола за баврски тим постигао је Левандовски, док су се по једном у листу стрелаца уписали Гнабри и Чупо Мотинг.

Бенфика је неочекивано лако савладала Барселону резултатом 3:0. Стријелци за португалски тим су били Нјуњез (3. и 79.) и Силва (69).

У мечевима групе Г Салцбург је на домаћем терену савладао Лил (2:1), док је Волфсбург одиграо неријешено са Севиљом (1:1).