Пораз Црне Горе у Ослу

youtube/printscreen

Фудбалери Норвешке савладали су Црну Гору резултатом 2:0 у мечу осмог кола групе Г квалификација за Мундијал у Катару.

Изабраници Миодрага Радуловића доживјели су тако трећи пораз у квалификацијама и то од једног од директних конкурената за врх табеле.

Меч у Ослу није обиловао великим шансама, али је Норвешка успјела да искористи своје најбоље шансе.

Први погодак постигнут је у 29. минуту када је погодио Мохамед Ељунуси након лоше реакције одбране наше селекције.

Црна Гора је у другом дијелу била опаснија. Добру прилику је у 57. минуту пропустио Адам Марушић након додавања Јоветића, али промјене резултата није било.

Покушавала је Црна Гора да до краја дође до гола и поравнања, али није успјела.

Насупрот томе Норвешка је запечатила судбину наше селекције у 95. минуту, а опет је погодио Ељунуси, за коначних 2:0 у Ослу.