(ВИДЕО) Митровић голом у 90. минуту донео Фуламу прву победу у сезони!

Српски голгетер Александар Митровић донео је прва три бода Фуламу у новој сезони. У малом лондонском дербију „колибари“ су савладали Брентфорд са 3:2 поготком Србина главом у 90. минуту

Главом, у свом стилу, на центаршут Кевина Мбабуа са десне стране, упорни Митровић је стигао до 99. гола у дресу Фулама. Трећег у сезони, на три утакмице за прву победу Фулама у Премијер лиги.

Почели су сјајно домаћи овај меч, преко Бобија Рида и Палиње стигли до лаганих 2:0 после двадесетак минута игре и чинило се да ће рутински забележити премијерну победу у новој сезони. Ипак, пред одлазак на паузу Норгард је смањио у 44, да би први стрелац гостију Иван Тони у 71. минуту донео изједначење Брентфорду – 2:2.

Српски репрезентативац је и пре поготка одлуке имао неколико изгледних прилика.

Постигао је један гол који је поништен због офсајда у 15. минуту, а голман гостију Давид Раја му је још три пута скинуо зицере на овом мечу.

Најбољу шансу Србин је пропустио у 82. минуту када је шутирао главом из петерца, али је Шпанац на голу гостију маестрално избио лопту у поље.

Ипак, награђен је Митар за упорност на најлепши начин у последњим минутима утакмице.