Шта је следеће?
Да сви Беранци морају навијати за ФК Беране, Плављани за ФК Језеро или Подгоричани за Будућност.

Вечерас се огласио и бивши министар спорта Јановић у некој од безбројних влада ДПС-а и прозвао момке, полазнике полицијске академије који им је јако замјерио зато што су пјесмом прославили побједу женске рукометне репрезентације Србије над репрезентацијом Црне Горе. Огласили су се и разни школски одбори и душебрижници који су у видеу који се појавио на друштвеним мрежама видјели нешто лоше.
Шта?
Шта је лоше у томе да не навијаш за пројекат ДПС-а који је водио бивши министар Бошковић. Треба ли можда да заборавимо како су се те дјевојке понашале и јавно подржавале тај исти ДПС или још горе када су позивале комите на окупљања испред храма у Подгорици. Када им је улазница за репрезентацију била чланска карта ДПС-а.
Све док те дјевојке не представљају Црну Гору већ те исте Јановиће, Бошковиће и Ђукановиће оне неће бити поштоване како би својим спортским успјесима можда и заслужиле. Јер ако пристанемо на то да нам неко креира како и за кога да навијамо онда смо остали заробљени у јако ружној прошлости.
Добро је што нас за сада не прозивају за Новака Ђоковића.
Komentari (1)