По свему судећи, ускоро би могла да одјекне детонација из Хумске улице! Жељко Обрадовић се вратио у Партизан
По свему судећи, ускоро би могла да одјекне детонација из Хумске улице! Жељко Обрадовић се вратио у Партизан, објавио је Курир.
Према писању тог листа, најтрофејнији европски тренер договорио је трогодишњи уговор са црно-белима. „Постигао је договор са свим битним странама у целој причи“, објављено је, као потврда успешног краја преговора.
Објашњено је и да Обрадовићев долазак потврђује да ће Партизан моћи да направи буџет и тим који би „напао“ титуле на свим фронтовима, а самим тим и пласман у Евролигу, до које ће моћи кроз АБА лигу и Еврокуп.
Председник црно-белих Остоја Мијаиловић рекао је у суботу да је у контакту са Обрадовићем и да причају о свему, а самим тим и о повратку легендарног стручњака на клупу црно-белих.
