Партизан поново убједљив, Станојевић прославио 100. побједу

partizan.rs

Партизан задржао максимални учинак у Суперлиги Србије

Црно-бијели су у недељу увече у шестом колу у Хумској убједљиво савладали нишки Раднички резултатом 4:0 и са 18 бодова (гол разлика 22:1) лидери су шампионата испед ТСЦ из Бачке Тополе и Црвене звезде, који имају по 16 бодова.

Радничком ни промена тренера није много помогла тако да су Нишлије остале на шест бодова.

Стратег домаћег тима Александар Станојевић у великој мјери промјенио је тим у односу на реванш меч баража за пласман у Лигу конференције против Санта Кларе, али резултат није изостао.

Расположени Рикардо Гомеш је головима у 36. после ВАР провере и 43. минуту практично обезбедио победу свом тиму. У наставку су се у стрелце уписали Бибрас Натхо у 63. после сјајне акције и асистенције Гомеша, да би коначан резултат поставио Немања Јовић седам минута касније.

Партизан после репрезентативне паузе гостује Радничком у Крагујевцу, а Нишлије дочекују Вождовац.