Dvojica radnika Preduzeća za puteve „Valjevo“ tragično su stradala jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći na brzoj saobraćajnici Šabac–Loznica.

Nesreća se dogodila oko osam časova kod petlje Zminjak, na dionici puta u smjeru od Šapca ka Loznici.

Prema nezvaničnim informacijama, kamion sa prikolicom naletio je na drugo vozilo koje je stajalo pored puta.

Vozilo u kojem su se nalazili putari bilo je obilježeno svjetlosnom signalizacijom koja je upozoravala vozače na radove na putu.

U njemu su se, prema dosadašnjim informacijama, nalazila dvojica zaposlenih u Preduzeću za puteve „Valjevo“, koji su radili na održavanju ove dionice. Obojica su stradala u nesreći.

Zbog teške nesreće saobraćaj na ovoj dionici je poremećen. Drugi izvori navode da je saobraćaj usporen u smjeru od Šapca prema Loznici.

Policija obavlja uviđaj, nakon kojeg bi trebalo da bude poznato više detalja o okolnostima pod kojima je došlo do tragedije.

Bonus video:

Picula ubijao Srbe u Oluji, a danas je mentor studenata blokadera