Митровић опет на терену

youtube/printscreen

ВРАТИО се „орао“ Митар али овога пута није постигао гол.

Српски нападач Алекдсандар Митровић играо је ове суботе од првог минута за Фулам на гостовању Престону у 20. колу Чемпионшипа, а овај меч је завршен без његовог печата као и победника – 1:1.

Наш ас није играо у прошлом мечу са Дербијем због прехладе, то је и један од разлога што су мреже мировале. У данашњем се није уписао у стрелце, мада је и даље убедљиво најефикаснији играч првенства са 21 голом, први пратилац Бреретон из Белкбурна има пет мање, преноси Спутњик.

Фулам је против Престона повео у 15. минуту преко Тима Рима, изједначио је Чед Еванс у 73. минуту. Митровићев тим је после овог ремија остао без лидерске позиције, коју сада са бодом више (44) заузима Борнмут.