Zvezda se na rođendan „Marakane“ vratila na pobjednički kolosjek

Fudbaleri Crvene zvezde na svom terenu pobijedili su ekipu Novog Pazara u šestom kolu Superlige Srbije sa 2:1

Crveno-beli su se tako vratili na pobjednićki kolosjek poslije poraza u prošlom kolu od Voždovca.

Golove za Crvenu zvezdu su postigli Dragović u sedmom i Kanga sa bijele tačke u 80. minutu meča, dok je jedini strijelac za Novi Pazar bio Jovanović u 81. minutu. prenosi B92.

Poslije ove pobjede Crvena zvezda je stigla do 15. boda i nalazi se na drugom mjestu tabele Superlige Srbije, dok je Novi Pazar ostao na sedam.

Prije početka meča održana je mala svečanost u čast obilježavanja rođendana stadiona Rajko Mitić i prve utakmice na njemu u kojoj su 2. septembra 1973. „crveno-beli“ pobijedili Rijeku rezultatom 2:1.