Гол и асистенција Влаховића за пола сата

Душан Влаховић постигао је гол и уписао асистенцију за само пола сата утакмице 30. кола Серије А између Јувентуса и Салернитане која је завршена победом домаћих резултатом 2:0 (2:0)

Српски репрезентативац прво је асистирао Паулу Дибали већ у петом минуту сусрета који се играо у Торину, да би у 29. минуту главом затресао мрежу гостију на додавање Де Шиља.

„Торинска стара дама“ на полувремену је имала сигурну предност од два гола и тренутно је четврта на табели Серије А, са бодом заостатка и утакмицом више од трећепласираног Интера.

Јувентус је до краја сусрета без већих проблема сачувао стечену предност и на крају је стигао до 17. тријумфа у италијанском шампионату.

Захваљујући поготку против Салернитане Душан Влаховић се вратио на чело листе стрелаца. Постигао је 21 гол, баш као и Ћиро Имобиле из Лација којег вечерас од 18 часова очекује градски дерби са Ромом.