Макаби – Црвена Звезда; Спектакуларно полувреме, црвено-бели после великог преокрета воде у Израелу – 1:2

Макаби Хаифа и Црвена звезда играју први меч плеј-офа за пласман у Лигу шампиона

Крај полувремена, и то каквог. Звезда води са 1:2 у гостима, иако је испрва била попут боксера на конопцима, грогирана, уз примљени гол и приличне проблеме у организацији игре.

Али, издржавши почетне налете домаћих, умирила је и њих публику головима које су постигли Пешић, када га је погодила лопта приликом шута Катаија, односно Канга. Звезда је успела да смањи време у коме ривал има лопту на 55%, а у шутевима да се приближи на 10:6.

Оно што је много важније од тога, наравно, је резултат. А он је одличан по госте из Београда.