SRBIN SJAJNO ISKORISTIO MINUTE! Dvocifren učinak mladog Jovića u porazu Majamija! (VIDEO)

Košarkaši Majamija doživjeli su poraz u pripremnoj utakmici protiv Hjustona (110:104), uprkos dobroj partiji srpskog reprezentativca Nikole Jovića.

Iskusni stručnjak Erik Spolstra ima sve više povjerenja u Jovića. Dobio je mladi as na ovom meču sjajnu minutažu, najveću u timu, i ostavio je dobar utisak. Za 26 minuta igre upisao je 10 poena, tri skoka i jednu asistenciju. Šutirao je iz igre 4/8 (0/3 za tri poena, 4/5 za dva). Posebno pada u oči +/- indeks mladog asa. Naime, dok je Nikola bio na terenu Majami je imao plus od 10 poena.

Nadamo se da će mu Spolstra davati šansu i kad sezona počne, pošto je jasno pokazao da je zaslužuje.

Inače, najzaslužniji za pobjedu Hjustona na ovom meču bili su Džejlen Grin i Van Vilt sa po 20 postignutih poena, Tompson je ubacio 19, a Šengun 16 uz 12 skokova.

U poraženom timu najefikasniji bio je Hempton sa 17 poena, dok je Tajler Hiro ubacio 13.