
Присталице расчињеног распопа Мираша Дедеића и данас су на Цетињу наставили са својим перформансом, а слике које стижу из тог града, подсјећају више на вашар или на неки пропагандни скуп, а најмање на свети Бадњи дан.

Умјесто бадњака, центром Цетиња, гдје су се окупиле присталице НВО ЦПЦ, виориле су се заставе страних држава, што је по закону кажњиво. Наравно, надлежнима није пало на памет да казне оне који су ширили заставе Хрватске и САД-а на поменутом скупу.

Питање свих питања је и шта ће застава Хрватске на Бадњи дан на налагању бадњака? Какве везе Хрватска има са налагањем православних бадњака на Цетињу?

Међутим, од присталица НВО ЦПЦ ништа више не може да нас изненади, кад мислимо са смо све видјели, они нас изнова увјере да од њих можемо све и свашта очекивати.
Borba