У Министарству одбране Црне Горе врло је интересантна систематизација гдје 30-ак шефова и директора савјетује 95 упослених, пише ДАН.



На списку државних службеника и намјештеника у Министарству одбране Црне Горе има 171 запослени, већина имају посао савјетника или референта, то систематизацију у овом министарству чини веома интересантном.



Влада Црне Горе је објавила поименично списак државних службеника и намјештеника у Министрству одбране, на којем чак 95 запослених ради као савјетник или савјетница, а 36 су референт или референткиња.Остало су шефови и шефице, начелници и начелнице, директори и директорице и по два инспектора и ревизора.



image


Тако испада да 30-ак шефова, начелника и директора савјетује чак 95 савјетника. У сваком  случају остаје нам да се надамо да овакву систематизацију налажу правила у Министарству одбране и да са толико савјетника функционисанје министарства не може никада бити доведено у питање.